Навчально-виховний масовий захід «Книги соціально-педагогічної мудрості»

Викладачем кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Фірсовою І. М. спільно зі студентами ІІ курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» було проведено навчально-виховний масовий захід «Книги соціально-педагогічної мудрості», присвячений презентації соціально-педагогічних ідей, висвітлених у художніх творах.

book

За основу проведення заходу були взяті наступні книги: «Коли ти пору» (автор Світлани Талан),  «Ліцей слухняних дружин» Ірен Роздобудько, «П’ять шляхів до серця дитини» (автори Росс Кемпбелл та Гері Чепмен), «Полліанна» (автор Елеонор Портер). Метою заходу було привернути увагу майбутніх соціальних педагогів до соціально значущих проблем та запропонувати подивитися на них через призму власної майбутньої професії.