В рамках соціального проекту «З Києвом і для Києва» викладачем кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Фірсовою І.М. було проведено виховне заняття з учнями початкових класів Київської загальноосвітньої школи № 66 на тему «Реклама в нашому житті».
В ході проведеного заняття з дітьми було обговорено роль реклами в сучасному житті людини та звернено увагу на такий вид реклами, як соціальна.
Дітьми було створено власну соціальну рекламу на основі якої було створено виставку дитячих творчих робіт.