В рамках соціального проекту «З Києвом і для Києва» викладачем кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Фірсовою І.М. було проведено виховне заняття з учнями початкових класів Київської загальноосвітньої школи № 66 на тему «Безпечна поведінка влітку на природі».
В ході заняття в ігровій формі дітям було розказано про правила безпечної поведінку влітку на природі, проведено виховну бесіду стосовно можливих небезпек під час літнього відпочинку та шляхів їх подолання.