Жива бібліотека «Історія успіху молодих науковців»

Ідея проведення «живої бібліотеки» наразі розповсюджується по всьому світу і стає все більш популярною і в нашому Інституті людини

15 травня 2017 року у межах Фестивалю науки «Наукова цукерня» Денисюк Олена Миколаївна, Тимошенко Наталія Євгенівна  - доценти кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка, канд. пед. наук, організували зустріч «Жива бібліотека «ІСТОРІЯ УСПІХУ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ».

Denisiuk

Timoshenko

Основна ідея полягає у тому, що замість книг тут виступають люди. Кожен із нас – унікальна книга, яка може зацікавити потенційного читача. Шлях до успіху у кожного свій. Які ж складові успіху? Везіння чи виснажлива праця? Відповіді на ці та інші питання учасники знаходили на сторінках книг «живої бібліотеки».

Презентували свою історію студенти-магістри Інституту людини спеціальностей «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка», учасники Всеукраїнських студентських олімпіад та конкурсів наукових робіт, Міжнародних та Всеукраїнських наукових конференцій: Гайдук Валерія, Файдюк Олена, Раделицька Ірина, Сінельніченко Яна, Паламарчук Анастасія, Костенко Ганна, Пашинцева Дарія.

zahid 3

zahid 4

Допитливими та зацікавленими «читачами» були студенти 1 та 2 курсів спеціальностей «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка», які завітали до нашої бібліотеки.

Молоді науковці поділилися секретами пошуку наукової проблеми, яка стала сферою подальших наукових інтересів, підготовки, реалізації соціальних проектів, надихаючи студентів власною успішною історією наукових звершень.

zahid 2

zahid 1