Просвітницько-профілактичне заняття «Я обираю здоровий спосіб життя»

6 травня 2017 року викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини ‑ кандидат педагогічних наук, доцент Спіріна Т. П. та кандидат педагогічних наук Снітко М. А. разом зі студентами-магістрами 6 курсу спеціальності «Соціальна робота» в рамках соціального проекту Київського університету імені Бориса Грінченка «З Києвом і для Києва» провели просвітницько-профілактичне заняття на тему «Я обираю здоровий спосіб життя» для учнів 6-7 класу середньої загальноосвітньої школи № 226 м. Києва, Оболонського району.

prof zaniattia 4

Учні активно приймали участь у занятті та із задоволенням грали у настільну гру «Пригоди у країні Здоровляндія». Після заняття учні та вчителі школи, котрі також долучилися до заняття висловили щиру подяку та висловили побажання подальшої співпраці.

prof zaniattia 1

prof zaniattia 2