Tereshchenko

Усвідомлене батьківство

Місце роботи й посада

Спеціалізована школа №127, практичний психолог

Що для Вас означає бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка?

Бути випускницею КУ ім. Б.Д. Грінченка – це гордість для мене.

Що Ви вважаєте своїми професійними здобутками в науковій та (чи) практичній діяльності?

Я знаходжу підхід до різних категорій дітей та отримую позитивні результати роботи. Також, можу швидко знаходити інформацію та підготуватись до заняття – цьому я навчилась в університеті і це допомагає мені в роботі зараз. Що не мало важливо вмію розроблювати бесіди/диспути/квести.... та оформлювати звітну документацію, тому що ці вміння відточено до ідеалу завдяки викладачам. Тому, майбутні колеги знайте, що це стане вам в нагоді, коли ви почнете працювати.

Яким чином знання й уміння, здобуті за час навчання в Університеті, вплинули на Ваш професійний розвиток, допомагають в роботі?

Знання, які дають в моїй альма-матер можна використати на практиці.

Що було для Вас найцінніше в освітньому процесі під час навчання в Університеті? Що закарбувалося в памяті найбільше?

Для мене цінно, що викладачі університету – практики і знання, які давались завжди закріплювались практично ( виробнича практика або дослідження/методики/практикуми /статті викладачів).

Які soft skills необхідні сучасному соціальному працівнику?

Стресостійкість, невимушеність, креативність, швидка реакція.

Яким є Ваше життєве гасло?

Все завжди можна виправити.