Zahutyna

Освітня програма

Соціальна педагогіка

Тема магістерської  роботи

Соціально-педагогічна робота з дітьми з особливостями психофізичного розвитку в закладах загальної середньої освіти

Місце роботи й посада

Асистент вчителя Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 106 з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва

Що для Вас означає бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка?

Почесно і престижно бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка. Це можливість долучитися до історії Університету і бути готовою до викликів, які ставить перед молодими фахівцями сучасність. Для мене навчання в університеті стало однією з визначних подій в житті.

Що ви вважаєте своїми професійними здобутками в практичній діяльності?

Мої професійні здобутки – це моя практична діяльність, яка отримала більш структуровану та професійну форму. Хочеться не зупинятись, а навпаки продовжувати цей рух, маючи чарівні ключики здобутих компетентностей та знань.

Яким чином знання й уміння, здобуті за час навчання в Університеті, вплинули на Ваш професійний розвиток, допомагають в роботі?

Університет дав мені можливість бути на крок попереду всіх викликів, які відбуваються щодня в робочому процесі. Вміння мислити ширше і бачити нові можливості, бути на крок попереду, почуватися впевнено та неупереджено. Це моя жага інновацій та вдосконалення професійної діяльності, критичне мислення і сповідування принципу «лідерства-служіння».

Що було для вас найцінніше в освітньому процесі під час навчання в Університеті?

Живе спілкування з викладачами, практиками, досвідченими фахівцями. Відчуття підтримки, формування відповідального ставлення до професійної підготовки у студентів та розвитку самостійності й відповідальності в навчальному процесі.

Які soft skills необхідні сучасному соціальному працівнику?

Вміння взаємодіяти з оточенням та працювати у команді є не менш важливим для соціального педагога сьогодні, ніж його професійні компетенції.

Яким є ваше життєве гасло?

«Творчість – це життя!»

Якими будуть Ваші пропозиції щодо вдосконалення освітньої програми? Що варто нам вдосконалити? Які програмні результати навчання потрібно оновити?

Програма чудова і актуальна. Відповідає вимогам сьогодення у практичній діяльності фахівців соціальної сфери. Знаю, що почали діяти центри практичної підготовки. Це дуже добре!