Чернівська Ганна Іванівна

Період навчання в Університеті Грінченка
2019-2020 рр.
Освітня програма
Моніторинг і оцінка соціальних програм
Тема магістерської роботи
Оцінка проблем і потреб отримувачів послуг психологічної служби закладу загальної
середньої освіти
Що для Вас означає бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка?
Бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка - це мати достатній багаж знань та вмінь, які я використовую в своїй професійній діяльності.
Що Ви вважаєте своїми професійними здобутками в науковій та (чи) практичній діяльності?
За час навчання на магістратурі за освітньою програмою МіО я відкрила для себе багато нового в темі соціальних проєктів та програм. Навчилась планувати та концептуально писати проєкти, здійснювати їх моніторинг та оцінку, якісний та кількісний аналіз. Багато дізналась про методи та способи дослідження. Зараз у своїй професійній діяльності я справді користуюсь цими знаннями, адже працюю з проєктами.
Яким чином знання й уміння, здобуті за час навчання в Університеті, вплинули на Ваш професійний розвиток, допомагають в роботі?
Знання й уміння з МіО допомагають у написанні власних проєктів у професійній діяльності.
Що було для Вас найцінніше в освітньому процесі під час навчання в Університеті?
Найцінніше було навчання на досвіді викладачів. Лекція це звичайно добре, але набагато цікавіше було послухати та перейняти досвід викладачів з їх професійної діяльності, адже з нами працювали справжні професіонали та фахівці. З кожного вивченого предмету я перейняла для себе багато потрібної інформації. Все в сукупності дало мені знання та поштовх до розвитку.
Які soft skills необхідні сучасному соціальному працівнику?
Я вважаю, що треба мати навички комунікувати з людьми, вміння виступати перед аудиторією(публікою), проявляти наполеглевість та лідерство, вміння керувати власним часом та з легкістю адаптуватись до нових (екстримальних) умов.
Яким є Ваше життєве гасло?
Нічого в житті не дається просто, треба бути наполегливим і сміливим, щоб зайняти своє правильне місце!!!