Olha-1

Період навчання в Університеті Грінченка
2019-2020 рр.
Освітня програма
Моніторинг і оцінка соціальних програм
Тема магістерської роботи
Моніторинг та оцінювання послуги патронату над дитиною
Що для Вас означає бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка?
Бути компетентним і затребуваним спеціалістом; відчувати підтримку та допомогу, якщо вона необхідна.
Що Ви вважаєте своїми професійними здобутками в науковій та (чи) практичній діяльності?
База знань та практичні навички у здійсненні МіО, зокрема: вміння підготувати та провести дослідження, обрати та застосувати різні якісні методи та інструменти для збору необхідної інформації, вміння аналізувати та готувати висновки, а також вміння навчатися.
Яким чином знання й уміння, здобуті за час навчання в Університеті, вплинули на
Ваш професійний розвиток, допомагають в роботі?
Отриманні знання використовую у своїй професійній діяльності.
Що було для Вас найцінніше в освітньому процесі під час навчання в Університеті?
Проведення дослідження за темою магістерської роботи, плідна співпраця з науковим керівником, лекції та практичні вправи під час дистанційного навчання, захист магістерської роботи.
Які soft skills необхідні сучасному соціальному працівнику?
Комунікативні, організаційні, методичні (володіти певними методиками та технологіями), соціальні (життєва позиція, цінності, самоефективність, конфіденційність тощо).
Яким є Ваше життєве гасло?
Все що робиться в житті, все на краще! Якщо хочеш щось змінити, почни з себе! Де є бажання, знайдеться шлях.