yermachkova_v

Освітня програма

Соціальна педагогіка

Тема магістерської роботи

Розвиток Центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді в Україні на засадах партнерської взаємодії

Місце роботи й посада

Київський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Що для Вас означає бути випускником (цею) Київського університету імені Бориса Грінченка?

Для мене це бути частинкою нашого спільного храму науки і освіти, що дав мені путівку у професійне життя.

Що ви вважаєте своїми професійними здобутками в науковій та (чи) практичній діяльності?

Моїми особистими здобутками стали: проведення мотиваційних занять для вступників; розробка тренінгів, вебінарів, таких як: "Спілкуймось з підлітками однією мовою", майстер-класів " Соціальна реклама в роботі спеціаліста соціальної сфери", збірки станційних ігор для літніх таборів, Інформаційного проекту для соціальних працівників «Кращий соціальний Web Surfer м.Києва».

Яким чином знання й уміння, здобуті за час навчання в Університеті, вплинули на Ваш професійний розвиток, допомагають в роботі?

Знання й уміння, здобуті за час навчання в Університеті дають мені можливість нестандартно та швидко вирішувати питання, оперувати перевіреною інформацією, швидко та легко знаходити спільну мову з різними людьми та досягати високих результатів.

Що було для вас найцінніше в освітньому процесі під час навчання в Університеті?

В Університеті я отримала безцінний досвід практичної діяльності в соціальній сфері та познайомилась з прекрасними спеціалістами своєї справи, а тепер вже і колегами, які допомогли мені усвідомити важливість соціальної робота. Велика подяка за вкладену душу та особливо за час яким ви ділились зі мною. Для мене це найбільша цінність!

Які soft skills необхідні сучасному соціальному працівнику?

Креативність, мобільність, здатність критично мислити та вміння впроваджувати нові технології.

Яким є ваше життєве гасло?

«Щоб дійти до мети, людині необхідно тільки одне – йти»

Що таке успіх особисто для Вас?

Особисто для мене Успіх - це кропітка робота над собою та навколишнім світом для досягнення соціальної справедливості.