bihunova_n

Освітня програма

Соціальна педагогіка

Тема магістерської роботи

Зміст та форми соціально-виховної роботи з дітьми в позашкільних навчальних закладах

Місце роботи й посада

Соціальний педагог ліцею «Наукова зміна»

Що для Вас означає бути випускником (цею) Київського університету імені Бориса Грінченка?

Гордість, мати великий багаж знань, гарних друзів і дружню сім‘ю. Пишаюсь, що була випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка.

Що ви вважаєте своїми професійними здобутками в науковій та (чи) практичній діяльності?

Уміння допомогти дитині виразити себе, свої бажання, свої емоції, знайти себе як особистість.

Яким чином знання й уміння, здобуті за час навчання в Університеті, вплинули на Ваш професійний розвиток, допомагають в роботі?

Практика – це усі знання та вміння. Багато чого мене навчив Університет, але часи минають і зявляється багато нового. Самоосвіта на різних освітніх платформах, різні цікаві тренінги та семінари, курси підвищення кваліфікації. Зараз це моя допомога у роботі.

Що було для вас найцінніше в освітньому процесі під час навчання в Університеті?

Кваліфіковані, щирі, добрі викладачі, група підтримки які хвилюються за кожного і завжди допомагають. Креативні лекції Вайноли Ренати Хейкіївни. І особливо написання і захист магістерської роботи – велике дякую Денисюк Олені Миколаївні. І ще, я була ученицею Ольги Володимирівни Безпалько.

Які soft skills необхідні сучасному соціальному працівнику?

Критичне та креативне мислення; уміння слухати та домовлятись.

Яким є ваше життєве гасло?

«Стався до людей так, як хочеш щоб ставились до тебе»

Що таке успіх особисто для Вас?

Задоволення від роботи з дітьми і бачити їх щасливі обличчя.