fedchenko_t

Освітня програма

Соціальна робота

Тема магістерської роботи

Соціальна профілактика булінгу в шкільному середовищі серед підлітків.

Місце роботи й посада

Громадська Організація «Ла Страда-Україна»

Що для Вас означає бути випускником (цею) Київського університету імені Бориса Грінченка?

Бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка — це бути частинкою родини, яку ні в якому разі не можна підводити.

Що ви вважаєте своїми професійними здобутками в науковій та (чи) практичній діяльності?

У дитинстві я мріяла служити в поліції. Але не склалось, так буває. Я не опускала руки й шукала професії, які допомагають людям, рятують їх. Обираючи майбутню роботу дізналась про соціальних працівників, які є рятівниками в різних складних ситуаціях в різних сферах життя і зрозуміла, що це – моє. Вступила до Інститут Людини на кафедру соціальної роботи та соціальної педагогіки. Під час проходження ознайомчої практики познайомилась з діяльністю громадської організації «Ла Страда-Україна» — це була любов з першого погляду. Попередження домашнього насильства, торгівля людьми, ґендерна дискримінація, захист прав дітей — з цим я пов’язала своє життя й почуваюсь на своєму місці.

Яким чином знання й уміння, здобуті за час навчання в Університеті, вплинули на Ваш професійний розвиток, допомагають в роботі?

Під час навчання в Університеті я зрозуміла, що в роботі дуже важливо вміти креативно мислити. Подаючи роботу в оригінальному форматі, це завжди цікаво й по новому. Це допомагає тобі залишатись у тренді сучасних освітніх технологій.

Що було для вас найцінніше в освітньому процесі під час навчання в Університеті?

Мої педагоги! Які ж вони чудові, добрі, людяні. Коли щось йшло не так, вони ні в якому разі не лаяли, а завжди мотивували й підтримували. Вони величезний приклад для мене!

Які soft skills необхідні сучасному соціальному працівнику?

Креативність, доброта й любов до своєї роботи. Якщо ви не любите чим займаєтесь, біжіть шукати своє!

Яким є ваше життєве гасло?

Все, що не робиться — усе робиться на краще!

Що таке успіх особисто для Вас?

Почуватись потрібною!