tsisar_i

Освітня програма

Соціальна педагогіка

Тема магістерської роботи

Особливості підготовки соціальних педагогів до формування здорового способу життя серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів

Місце роботи й посада

Спеціаліст Київського міського Центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді

Що для Вас означає бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка?

Це найкращий університет на мою думку, що готує соціальних працівників

Що Ви вважаєте своїми професійними здобутками в науковій та (чи) практичній діяльності?

Національний тренер України з питань формування здорового способу життя, національний тренер за програмою "Просвітницька робота" рівний-рівному" серед молоді України щодо формування здорового способу життя"; маю двадцятирічний досвід навчання педагогів, психологів і соціальних працівників з питань профілактики тютюнопаліня, наркоманії, ВІЛ-інфекції / СНІДу та ФЗОЖ З 2015 р. – спікер он-лайн платформи «Центр знань» Українського інституту соціальних досліджень ім. Яременка за темами профілактика тютюнопаління та здоровий спосіб життя

Яким чином знання й уміння, здобуті за час навчання в Університеті, вплинули на Ваш професійний розвиток, допомагають в роботі?

2013 р. - брала участь в організації та проведенні Міжнародної інформаційно-просвітницької акції “Молодь України за здоровий спосіб життя”, 8-10 жовтня, 2013 р, проведеної спільно з Міністерством молоді та спорту України, Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй Проєкт «Зміцнення національної спроможності для ефективної відповіді на епідемію ВІЛ/СНІДу в Україні». В рамках акції було проведено майстер-клас «Поведінкові орієнтації та моделі, що сприяють формуванню здорового способу життя молоді». Модератор – І. Цісар, спеціаліст відділу, національний тренер з питань формування здорового способу життя молоді.

Що було для Вас найцінніше в освітньому процесі під час навчання в Університеті?

Написання магістерської роботи, викладачі, які надихали на навчання

Які soft skills необхідні сучасному соціальному працівнику?

Професіоналізм

Яким є Ваше життєве гасло?

Час світити

Що таке успіх особисто для Вас?

Усмішки, діти, сприйняття тебе, як товариша, незалежно від віку