Файдюк Олена Валентинівна

Освітня програма

Соціальна педагогіка

Тема магістерської роботи

Соціально-педагогічна профілактика агресивної поведінки підлітків у загальноосвітніх навчальних закладах

Місце роботи й посада

З 2017 року - помічник директора з інформаційно-комунікаційних технологій Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка

З 2016 року - консультантка Національної "гарячої" лінії з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації

З 2019 року - аспірантка кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка

Що для Вас означає бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка?

Бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка - це гордість і тепло спогадів про студентські щасливі роки! Це підготовлений кваліфікований спеціаліст. Це гнучкий, впевнений у собі, організований, ідейний, сучасний фахівець своєї справи, який готовий служити людині, громаді, суспільству!

Що Ви вважаєте своїми професійними здобутками в науковій та (чи) практичній діяльності?

За роки навчання в Університеті я завжди була активною учасницею форумів, наукових олімпіад, конкурсів, загальноміських заходів, що дало можливість розширити свій професійний світогляд та подарувало нові знайомства. На етапі закінчення магістратури, я розпочала свою активну практичну діяльність як фахівець соціальної сфери, ставши консультанткою "гарячої" лінії з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації. Але любов до свого Університету не полишала мене і я повернулася знову, та вже в ролі аспірантки. Зараз перебуваю в пошуку нового, відчуваю себе справжньою дослідницею і науковцем, який прагне змінити світ на краще і допомогти тим, хто цього потребує. Щаслива бути поруч з чудовим науковим керівником, який постійно надихає, підтримує і навчає – це дуже цінно і важливо на даному етапі мого життя.

Яким чином знання й уміння, здобуті за час навчання в Університеті, вплинули на Ваш професійний розвиток, допомагають в роботі?

Як теоретичні знання, так і відпрацьовані практичні навички стали основою для руху вперед в професійному плані

Що було для Вас найцінніше в освітньому процесі під час навчання в Університеті?

Очікування знайомства з викладачами кафедри, про яких ми вже так багато чули від студентів попередніх курсів і з нетерпінням чекали спільної роботи на парах. Захоплення від викладачів-практиків, які ділилися тим, що нас чекає в професійному майбутньому. Цікаві теоретичні та практичні заняття, які формували практичні навички. Підтримка, допомога і віра в мене всієї кафедри під час моєї участі в олімпіадах та конкурсах. Теплий прийом адміністрації Інституту та співробітників кафедри, які завжди тебе люблять і пишаються тобою

Які soft skills необхідні сучасному соціальному працівнику?

Гнучкість, мобільність, критичне мислення, організованість та стресостійкість

Яким є ваше життєве гасло?

Кожен день - це маленьке життя, тому відчувайте, рухайтеся вперед, створюйте і насолоджуйтеся тим, що оточує Вас навколо!

Що таке успіх особисто для Вас?

Успіх - це любите те, що робиш і почувати себе в цьому щасливою людиною