katerinych_a

Освітня програма

Соціальна педагогіка

Тема магістерської роботи

Арт-терапія як інструмент соціально-педагогічної роботи з дітьми та молоддю з особливостями інтелектуального розвитку

Місце роботи й посада

2014 – ГО СМ "Сонячний промінь", соціальний педагог, фахівець із використання театралізованих технік

2016 – КДНЗ ЦРД «Я+сімя», практичний психолог

2017 – «Карітас Спес», фахівець соціальної роботи

2017-2019 – Коаліція захисту прав осіб з вадами інтелектуального розвитку

2017 – актриса та режисер театру «Паростки»

Що для Вас означає бути випускником (цею) Київського університету імені Бориса Грінченка?

Бути впевненою у своїй професії, в тому, що я даю суспільству. Це відповідальність, що спонукає ставати краще.

Що Ви вважаєте своїми професійними здобутками в науковій та (чи) практичній діяльності?

Як соціальний педагог і практичний психолог, я в своїй роботі використовую театралізовані техніки та вмію їх розмежовувати в залежності від терапевтичного напряму.

Можу с впевненістю сказати, що вже маю визнання в якості фахівця з театротерапії не лише в Україні, а й за її межами, оскільки мене запрошують до участі в багатьох міжнародних конференціях в якості експерта.

Для мене є важливим, що до моїх порад та рекомендацій дослуховуються і я можу використовувати театралізовані техніки в роботі з людьми з особливостями психофізичного розвитку.

Яким чином знання й уміння, здобуті за час навчання в Університеті, вплинули на Ваш професійний розвиток, допомагають в роботі?

Навчання навчило безперервному самопізнанню та самовдосконаленню, а завдяки тому, що Університет Грінченка йде вногу з новітніми технологіями, я володію дистанційними формами роботи. Великий обсяг дуже корисних практик дав можливість не лише отримати нові знання й вміння, а й познайомитися з багатьма цікавими людьми, з якими я й надалі співпрацюю.

Що було для Вас найцінніше в освітньому процесі під час навчання в Університеті?

Великий обсяг практики та доступні і зрозумілі дистанційні курси.

Які soft skills необхідні сучасному соціальному працівнику?

Критичне мислення, вміння працювали в команді, креативність та найважливіше – відповідальність.

Яким є ваше життєве гасло?

Кожна вада, то особливість, її треба лише побачити.

Що таке успіх особисто для Вас?

Особистісна та професійна самореалізація