bondar_v

Освітня програма

Соціальна робота

Тема магістерської роботи

Соціально-професійна адаптація внутрішньо переміщених осіб

Місце роботи й посада

Громадська Організація «Ла Страда-Україна», асистентка проєктів та консультантка національних "гарячих" ліній

Що для Вас означає бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка?

Бути випускницею університету – це для мене гордість! Я пишаюсь і не соромлюсь говорити де я здобувала вищу освіту. Я радію, що чудово володію здобутими знаннями та практичними навичками, що дав змогу мені отримати Університет Грінченка. Я відчуваю, що він був вагомим поштовхом в становленні мене як спеціаліста в соціальній сфері. Бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка – це знайти коло однодумців, у яких існує місія – покращити життя нашого суспільства, служити Людині – Громаді – Суспільству!

Що Ви вважаєте своїми професійними здобутками в науковій та (чи) практичній діяльності?

Отримані знання з соціальної педагогіки та соціальної роботи, з психології, проходження практики в ГО "Ла Страда-Україна", і проходження практики в численних інших соціальних агенціях, дало мені змогу знайти свою майбутню роботу. Я пишаюся тим, що Університет Грінченка дав старт моїй кар'єрі. Маю гордість, що отримала знання від найкращих педагогів та педагогинь, що дало мені змогу проявити себе не лише в практичній діяльності, але й у науковій.

Яким чином знання й уміння, здобуті за час навчання в Університеті, вплинули на Ваш професійний розвиток, допомагають в роботі?

Шановний майбутній студент, після того, як почалась практика, я отримала свої перші практичні знання та вміння, вони не просто вплинули на мій професійний розвиток, а вплинули на мій світогляд, ці знання закарбовуються на все життя.

Гордістю для мене є те, що майже з першого тижня на практиці я себе зарекомендувала як компетентний молодий фахівець. Гордістю для мене є те, що на сьогодні я не лише консультую, а є спеціалісткою, залученою до різних активностей та проєктної діяльності організації.

Що було для Вас найцінніше в освітньому процесі під час навчання в Університеті?

Цінним для мене була практична діяльність, бо у нас було велика кількість різноманітної практики, в різних установах (в державних та недержавних організаціях).

Які soft skills необхідні сучасному соціальному працівнику?

- активне слухання

- емпатія

- мирне врегулювання конфліктних ситуацій

Яким є Ваше життєве гасло?

Вірте в себе! Вірте у свої здібності! Без скромної, але розумної впевненості у своїх силах, Ви не зможете бути успішним чи щасливим.

Що таке успіх особисто для Вас?

"А на початку шляху мало хто в нас вірив, чи не правда?"