Наталія Ігорівна

2015-2019

Рік захисту дисертації

Тема дисертації

Етнокультурна соціалізація студентів в освітньому середовищі вищого навчального закладу

Місце роботи

Педагогічний коледж Львівського національного університету ім. Івана Франка

Доцент кафедри спеціальної освіти та соціальної роботи

Що для Вас означає бути випускником Київського університету імені Бориса Грінченка?

Навчатися та вдосконалюватися у висококваліфікованих спеціалістів, отримувати високий рівень знань та бути частиною сучасного закладу.

Яким чином знання та вміння за час навчання в аспірантурі вплинули на Ваш професійний розвиток, допомагають в роботі?

Навчання в аспірантурі, зокрема виконання дисертаційної роботи під мудрим та висококваліфікованим керівництвом професорки Вайноли Р.Х. дало новий старт до науково-дослідницької роботи, навчила мене якісно розвиватися та вміти оперувати інформацією на якісно новому рівні.

Що ви вважаєте своїми професійними здобутками? (в науковій та практичній діяльності)

За час навчання в аспірантурі я мала змогу бути учасницею різноманітних науково-практичних, міжнародних та всеукраїнських конференцій, на яких отримала можливість бути як в ролі доповідача, так і слухача із друком напрацьованих піблікацій. Спільно із науковою керівницею, професоркою Вайнола Р.Х., маємо публікації у міжнародних виданнях та видали методичні рекомендації.

Які soft skills необхідні сучасному спеціалісту?

Вміння бути гнучким у роботі, вміння шукати нові джерела інформації, використовувати інноваційні технології

Яке ваше життєве гасло/Життєве кредо, основні принципи, яких Ви дотримуєтеся?

Бог керує у моєму житті руками добрих людей

Що таке успіх особисто для вас

Досягати кожну поставлену мету, щоразу ставивши перед собою нову