a_popova

Тема дисертації

Соціальна робота з дітьми в місцевих громадах Сполучених Штатів Америки

Місце роботи

Старший викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи

Що для Вас означає бути випускником Київського університету імені Бориса Грінченка?

Навчатися у висококваліфікованих спеціалістів, отримувати професійні знання

Яким чином знання та вміння за час навчання в аспірантурі вплинули на Ваш професійний розвиток, допомагають в роботі?

Навчання в аспірантурі дало новий поштовх до дослідницької діяльності, навчила мене якісно опрацьовувати наукові тексти, а також шукати необхідні джерела та інформацію

Що ви вважаєте своїми професійними здобутками? (в науковій та практичній діяльності)

За час навчання в аспірантурі я мала змогу стати учасницею багатьох міжнародних обмінів Erasmus+ та експертом-тренером молодіжних обмінів Erasmus+. Також, робота над дисертаційним дослідженням дала мені змогу стати експертом у сфері участі молоді в життєдіяльності місцевих громад за підтримки Ради Європи. Я стала сертифікованим тренером в програмі «Будуємо майбутнє разом», що була імплементована за підтримки UNICEF в Україні. Під час навчання в аспірантурі обіймала посаду Голови наукового товариства студентів, аспірантів та докторантів Інституту людини, а також Заступника голови Наукового товариства студентів, аспірантів та докторантів Київського університету імені Бориса Грінченка. Здобуваючи нові знання та продовжуючи роботу над дослідженням, я була обрана Членом ради Національної Молодіжної Ради України, що дозволило поглибити роботу над компонентом молодіжної участі та прав молоді. І вже через деякий час я мала можливість долучитися в якості експерта до проекту «Ми можемо більше», що впроваджується Німецькою громадською організацією DRA, за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Із 2019 року я є експертом-консультантом та спеціалістом із проектів у сфері освітніх методів у Євразійському Центрі Підтримки Всесвітнього Скаутського Бюро.

Які soft skills необхідні сучасному спеціалісту?

Вміння шукати інформацію, використовувати новітні технології

Яке ваше життєве гасло/Життєве кредо, основні принципи, яких Ви дотримуєтеся?

Будь напоготові! Та прагнути залишити світ кращим аніж він був до мене

Що таке успіх особисто для вас?

Успіх для мене – це ділитись ним з іншими