s_sapiha

2013-2017

Рік захисту дисертації

Тема дисертації

Розвиток особистісного потенціалу підлітків у скаутських громадських об'єднаннях

Місце роботи

Старший викладач

Що для Вас означає бути випускником Київського університету імені Бориса Грінченка?

Пишаюсь, що є частиною наукової спільноти, без перебільшення, найкращого Університету! Особисто для мене місія Університету: служити людині, громаді, суспільству є дуже близькою та співзвучною з моїми життєвими принципами. Тому дякую долі, що ми колись знайшли один одного)), тим паче, що закінчувала його ще як Міжрегіональний інститут вдосконалення вчителів, навчалась в магістратурі та аспірантурі рідного вишу. Одним словом – пишаюсь, що є випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка.

Яким чином знання та вміння за час навчання в аспірантурі вплинули на Ваш професійний розвиток, допомагають в роботі?

Під час навчання в аспірантурі розпочалась моя професійна діяльність як викладача Інституту людини. Тому отримані знання та вміння під час навчання можна було відразу відпрацьовувати на практиці, вдосконалюючись та розвиваючись в науковій і викладацькій діяльності. Окремо хочеться сказати про рівень освітньої підготовки, яку ми отримували на заняттях від професіоналів – викладачів. Опановувати безмежний науковий простір було цікаво, натхненно.

Особисто для мене навчання в аспірантурі – це безцінний досвід, який я вже з успіхом застосовую на основному місці роботи.

Що ви вважаєте своїми професійними здобутками? (в науковій та практичній діяльності)

Особисто для мене професійним здобутком є участь в розробці та підготовці освітньо-виховної молодіжної програми Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Національна Організація Скаутів України» та розробка змістовно-методичного забезпечення оцінки та моніторингу розвитку особистісного потенціалу підлітків в скаутських громадських об’єднаннях.

Які soft skills необхідні сучасному спеціалісту?

Розвиток науково-дослідницьких навичок для здійснення самостійних наукових досліджень. Розвиток навичок написання та оформлення результатів наукових робіт у вигляді тез, статей, аналітичних доповідей, монографій.

Гнучкість та вміння переформатовуватись та вчитись у швидкому та змінному часі, особливо зараз, коли в країні відбуваються постійні зміни. Особливо це стосується соціальної сфери.

Яке ваше життєве гасло/Життєве кредо, основні принципи, яких Ви дотримуєтеся?

Бути Тут і Зараз! і робити все від мене залежне, щоб цей світ ставав краще!

Що таке успіх особисто для вас?

Успіх для мене – це коли ти можеш створити простір та умови для розвитку і успіху інших!