k_puha

2011 - 2016

Рік захисту дисертації

Тема дисертації

Профілактика агресивної поведінки підлітків у центрах соціально-психологічної реабілітації

Місце роботи

ГО "Всеукраїнський громадський центр "Волонтер"

Координатор проектів

Що для Вас означає бути випускником Київського університету імені Бориса Грінченка?

Означає бути ученицею Ольги Володимирівни Безпалько.

Яким чином знання та вміння за час навчання в аспірантурі вплинули на Ваш професійний розвиток, допомагають в роботі?

Написання дисертації допомагає в теперішній роботі писати посібники, методичні рекомендації та проєктні пропозиції. Проте, все частіше стикаюся з тим, що просять максимально спрощувати мову подання матеріалів, і робити їх не академічними, а простими, зрозумілішими для людей.

Що ви вважаєте своїми професійними здобутками? (в науковій та практичній діяльності)

В науковій сфері: звання кандидата наук, і ті матеріали, які розроблялись в рамках написання дисертації, лягли в основу пробаційної програми щодо попередження агресивної поведінки для дорослих та неповнолітніх, які перебувають на обліку у службах пробації; а також в основу корекційної програми для чоловіків, які скоюють домашнє насильство.

Які soft skills необхідні сучасному спеціалісту?

- критичне мислення;

- креативне мислення;

- комунікативні навички; навички домовлятись та вести переговори;

- емоційний інтелект;

- навички планування, цілепокладання та тайм-менеджменту.

Яке ваше життєве гасло/Життєве кредо, основні принципи, яких Ви дотримуєтеся?

В усьому має бути баланс та гармонія!

Що таке успіх особисто для вас?

Успіх - це поєднання двох складових: отримувати істинне задоволення від роботи та отримувати таку оплату своєї праці, щоб можна було задовольнити усі свої потреби.