o_krasnytska_1

2012 – 2014

Рік захисту дисертації *

Тема дисертації

Профілактика сімейної депривації вихованців інтернатних закладів спортивного профілю

Місце роботи

Національний університет оборони України імені Івана Черняховського

Старший викладач кафедри суспільних наук

Що для Вас означає бути випускником Київського університету імені Бориса Грінченка? *

Шлях до лідерства, досягнення професійних вершин.

Яким чином знання та вміння за час навчання в аспірантурі вплинули на Ваш професійний розвиток, допомагають в роботі?

Отримані знання та вміння під час навчання в аспірантурі, зокрема співпраця з науковим керівником док. пед. наук Вайнолою Р. Х., сформували мене як науковця, показали шлях до професійного й особистісного зростання, розкрили мій потенціал, відкрили шлях лідерства у професійній діяльності.

Що ви вважаєте своїми професійними здобутками? (в науковій та практичній діяльності?

1. Імідж одного з кращих викладачів в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського.

2. Написання підручника "Педагогічна майстерність викладача вищої військової школи" (2020), практикуму "Основи ораторського мистецтва та риторичної комунікації" (2019), Методичних рекомендацій для забезпечення самостійної роботи з дисциплін "Педагогічна майстерність викладача ВВШ" і"Педагогічна риторика та культура спілкування" (2018), навчально-методичного посібника "Технологічне забезпечення процесу профілактики сімейної депривації вихованців інтернатних закладів спортивного профілю" (2015).

3. Розробка авторських курсів "Сучасна педагогічна риторика", "Військова риторика", "Педагогічна майстерність викладача вищої військової школи".

4. Робота вченим секретарем спеціалізованої вченої ради К 26.709.06.

5. Нагороди від Міністра оборони України (2017), Голови Солом’янської державної адміністрації (2018), Начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського (2018, 2019).

Які soft skills необхідні сучасному спеціалісту?

Високий рівень професійних знань, педагогічних умінь, професійно важливих якостей, педагогічної культури та педагогічної техніки

Яке ваше життєве гасло/Життєве кредо, основні принципи, яких Ви дотримуєтеся?

Успіх приходить до того, хто до нього прагне!

Еталон існує для того, щоб його досягати!

Що таке успіх особисто для вас?

Успіх – це досягнення у професійній діяльності, особистісне та професійне зростання, задоволення від власної праці, високий позитивний імідж.