d_volkivska

2013-2016

Рік захисту дисертації

Тема дисертації

Розвиток лідерського потенціалу студентського активу в університетському середовищі

Місце роботи

Приватний підприємець

Тренер з лідерства та тімбілдингу, психолог

Що для Вас означає бути випускником Київського університету імені Бориса Грінченка?

Гордість, любов, щастя від усвідомлення того, що здобув освіту в найкращому закладі з геніальним науковим керівником О.В. Безпалько

Яким чином знання та вміння за час навчання в аспірантурі вплинули на Ваш професійний розвиток, допомагають в роботі?

Отримані знання на навички використовую під час проведення тренінгів, вони дали можливість розвинути власний лідерський потенціал.

Що ви вважаєте своїми професійними здобутками? (в науковій та практичній діяльності)

Маю численні перемоги у обласних наукових конкурсах; отримала нагороду «Наукова гордість міста - 2018»; започаткувала проведення квізів у місті Коростень; є актором та сценаристом Народного театру; беру активну участь у розбудові та розвитку рідного міста.

Які soft skills необхідні сучасному спеціалісту?

Критичне мислення, навички командної роботи, лідерські здібності, креативність, вміння йти у ногу з часом, ефективний особистісний тайм-менеджмент, ведення здорового способу життя.

Яке ваше життєве гасло/Життєве кредо, основні принципи, яких Ви дотримуєтеся?

Бути чесним, не боятись ризикувати, змінювати світ на краще, навіть маленькими кроками.

Що таке успіх особисто для вас?

Здоровий баланс між усіма сферами життя, авторитет серед колег, повага громади, вдячність від клієнтів / об‘єктів твоєї діяльності.