IMG6926

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Психокорекційна групова робота, Психологія батьківства, Пропедевтика психіатрії

Основна освіта
2023 - Хмельницький національний університет, аспірантура (психологія)
2008 - Хмельницький національний університет, спеціаліст (соціальна педагогіка, психологія)

Додаткова освіта
  • Навчальний курс Індивідуальної Транссистемної Психології (ГО «Антропос-Україна»);
  • Навчальний курс «Ненасильницька комунікація» (ГС «Міжнародний інститут інтегрального розвитку»);
  • Навчальний курс «Формування навичок саморегуляції працівників закладів освіти в умовах надзвичайних ситуацій» (Інститут соціальної та політичної психології);
  • Навчально-практичний проєкт «Психологічна допомога у кризі за допомогою методів інтегративної арттерапії» (Інститут Інтегративної Арттерапії);
  • Універсальний тренінг з психічного здоровʼя.

Професійний шлях
2024 - сьогоднішній день - старший викладач кафедри практичної психології Київського столичного університету імені Бориса Грінченка
2023-2024 - психолог ЦПРПП
2021-2023 - старший викладач кафедри психології та соціально-гуманітарних дисциплін ДУІТ
2019-2021 - методист управління освіти
2010-2019 - психолог, соціальний педагог ліцею міжнародних відносин № 51
2008-2010 - педагог-організатор ЗЗСО № 226
2005-2008 - психолог-консультант Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Сфера практичної діяльності
Психолог-консультант, психолог у закладах освіти, соціальний педагог

Професійний і науковий інтерес

Психологія здоров'я, соціальна психологія

Інше

Основні наукові праці за останні 5 років

Павленко М. С. Організація профілактичної роботи у закладах освіти з метою попередження мобінгу та інших видів цькування. Науковий журнал «Габітус» Причорноморського науково-дослідного інституту економіки та інновацій. 2022. Вип. 44. С. 99–105.
Павленко М. С. Міжнародний досвід впровадження програм профілактики мобінгу в освітньому середовищі. Актуальні проблеми в системі освіти: заклад загальної середньої освіти – доуніверситетська підготовка – заклад вищої освіти: електронний науковий журнал. Київ, 2022. № 2. С. 621–632.
Павленко М. С. Метод «Кids’ skills» як спосіб профілактики мобінгу серед дітей. Theoretical and practical aspects of modern scientific research: collective monograph / Compiled by V. Shpak; Chairman of the Editorial Board S. Tabachnikov. Sherman Oaks, California: GS Publishing Services, 2022. Р. 224–228.
Павленко М. С. Використання методу ненасильницького спілкування з метою профілактики мобінгу. Варіативні моделі й технології трансформації професійного розвитку фахівців в умовах відкритої освіти: зб. матер. Всеукр. наук.-практ. інтернет-конф. (Київ, 23 червня 2022 р.) [ред. кол.: Пуховська Л. П., Просіна О. В. та ін.]. Київ: ДЗВО «Ун-т менеджменту освіти», 2022. С. 276–281.
Попелюшко Р. П., Павленко М. С. Система планування роботи щодо профілактики мобінгу у закладах освіти. Психологічні травелоги: науковий журнал. 2023. № 2. С. 103–112.