vv.levchenko@kubg.edu.ua

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Психокорекція, Психосоматика, Консультування з проблем стосунків

Основна освіта

2018 – Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, магістр (психологія)

2003 – Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, магістр (педагогіка вищої школи)

1992 – Луганський державний педагогічний інститут, спеціаліст (вчитель біології і хімії)

Додаткова освіта

• Курс лекцій з психоаналізу Девіда Бела
  • Проєкт «Підтримка практикуючих психологів», ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» (курс підготовлений фахівцями Ізраілю)
  • Програма багатоетапного навчання Кататимно-імагінативній психотерапії
  • Міжнародний науково-практичний семінар "Конфронтація травми методом символдрами"
  • «Психіатрична пропедевтика», Institut für Psychosoziale Forschung und Persünlichkeitsförderung e.V.
  • Міжнародний інститут глибинної психології, семінари «Об’єктні відносини»

Професійний шлях

2022  - сьогоднішній день - доцент кафедри практичної  психології Київського університету імені Бориса Грінченка

2020-2022 - доцент кафедри психології ІПК ДСЗ України

2015-2020 - доцент кафедри філософії і освіти дорослих ДЗВО «Університет менеджменту освіти»

2001-2015 - доцент кафедри психології Інституту філософії та психології СНУ імені Володимира Даля

1992-2001 - НВК школа-гімназія, учитель біології і хімії

Сфера практичної діяльності

Психолог-консультант в методі кататимно-імагінативної психотерапії (символдрама)

Професійний і науковий інтерес

Психоаналіз, екзистенціальна психологія, кататимно-імагінативна психотерапія

Інше

Основні наукові праці за останні 5 років

Levchenko, V. & Forostiuk, I. (2020). Сultural awareness of academic and teaching staff in the lifelong learning context. Modern approaches to knowledge management development, Ljubljana: Ljubljana School of Business, 243-251.

Левченко В. В. (2020). Психологічний супровід становлення професійної ідентичності особистості в умовах невизначеності. Психологія особистості на сучасному ринку праці : монографія / за заг. ред. Г.А. Пріба, Є.М. Калюжної; колектив авторів. Херсон : ОЛДІ-ПЛЮС, 168-181.

Avramchenko, S. M. & Ievtushenko, I. V., Kaliuzhna, Y. M., Levchenko, V. V. & Nezhynska O. O. (2021). Professional Consciousness as a Subjective Component of a Personal Professional Development. Journal of Intellectual Disability - Diagnosis and Treatment, 9 (5), 536-545. https://doi.org/10.6000/2292-2598.2021.09.05.12

Левченко В. В. & Луценко О. В. (2023). Вплив військових подій на психічне здоров’я дитини. Габітус, 50.