i.muzychenko@kubg.edu.ua

Суїцидологія

Лідерство служіння

Основна освіта:

2001 - Інститут соціальної та політичної психології НАПН України, кандидат психологічних наук (психологія)

Професійний шлях:

2019 - сьогоднішній день - заступник декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи

2015 - сьогоднішній день - доцент кафедри практичної психології

Сфера практичної діяльності:

Психолог-консультант

Професійний і науковий інтерес

Наукові інтереси:

суїцидологія, етнопсихологія, психологія здоров’я

Інше

Основні наукові праці за останні 5 років

Музиченко, І. В. & Ткачук, І. І. (2017). Шляхи подолання дитячої психотравми в діяльності працівників психологічної служби: [метод.рек.]. Київ: УНМЦ практичної психології і соціальної роботи, 88 с.

Музиченко, І. В. (2020). The quality of providing educational services in the higher education system in Ukraine: Students’ opinion Agathos. An International Review of the Humanities and Social Sciences, 2 (11), 207-219.

Музиченко, І. В. (2022). Суїцидальна поведінка у підлітків: причини та особливості перебігу.  Матеріали міжнародної конференції, 1116-1121.