Засідання кафедри 2024

Порядок денний:
Засідання кафедри практичної психології 22.04.2024

1. Про підсумки оновлення освітніх програм першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (Литвиненко О. О.)
2. Про роботу з каталогом вибіркових дисциплін (Литвиненко О. О.)
3. Про наступні кроки в реалізації проєкту «Розвиток кар’єрного радництва для України CARE» (Литвиненко О. О.)
4. Про оновлення програми атестаційного екзамену для студентів ОП Практична психологія другого (магістерського) рівня (Лозова О. М.)
5. Про День відкритих дверей ФПСРСО (Литвиненко О. О.)
6. Про фінальний етап підготовки бакалаврських робіт (Плескач Б. В.)
7. Про підготовку до звітування щодо наукової діяльності (Литвиненко О. О., Собчак Г. М.)
8. Про реалізацію проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров'я» (Литвиненко О. О.)

Порядок денний:
Засідання кафедри практичної психології 12.03.2024

1. Обговорення дисертації Я. О. Коркоса на тему: «Психосемантика критичності буденної свідомості студентів в епоху постправди»
2. Про заходи до Дня відкритих дверей ФПСРСО
3. Про підсумкову атестацію студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 2024
4. Про підготовку перших розділів магістерських робіт та анотацій до магістерських
5. Про зустріч з першокурсниками, присвячену представленню дисциплін вибіркового блоку
6. Про профорієнтаційну зустріч зі студентами 4 курсу

засідання кафедри практичної психології 18.01.2024

1. Аналіз звіту про роботу кафедри за 2023 рік. Планування пріоритетних завдань на 2024 рік (Литвиненко О. О.).
2. Планування профорієнтаційної роботи на 2024 рік (Литвиненко О. О., Лісова Н. А.).
3. Про публікаційну активність викладачів кафедри (Литвиненко О. О.).
4. Про проведення практик студентів у 2024 році (Миколенко Н. В.).
5. Про екзамен з техніки безпеки (Литвиненко О. О.).
6. Про підготовку перших розділів магістерських робіт (Литвиненко О. О., Терпило В. О.).
7. Різне.

засідання кафедри практичної психології 18.01.2024

3. Про публікаційну активність викладачів кафедри (Литвиненко О. О.).
4. Про проведення практик студентів у 2024 році (Миколенко Н. В.).
5. Про екзамен з техніки безпеки (Литвиненко О. О.).
7. Різне.