Засідання кафедри 2017

Порядок денний засідання кафедри 06. 09.2017 р.

1.Обговорення кандидатської дисертації Шапаренко Ю.В. (наук. керівник проф. Лозова О.М.)

2.Про стан підготовки магістерських робіт групою – наукові керівники робіт.

3.Про планування роботи кафедри на 2017-2018 н.р.: плани роботи наукових гуртків (доц. Клібайс Т.В.), плани роботи кураторів (доц. Старинська Н.В.), плани профорієнтаційної роботи (доц. Грубі Т.В.),

4.Про організацію зустрічі викладачів кафедри з першокурсниками – викл. Гафіатуліна, ст. викл. Литвиненко О.О.

5.Про підготовку до Дня кафедри (доц. Маланьїна Т.М.)

6.Різне.

Порядок денний засідання кафедри 30.10. 2017

1.Про вибори ректора Університету (Лозова О.М.).

2.Про готовність до І атестаційного тижня  30.10-3.11.2017* (О.А. Краєва, А.В. Гафіатуліна).

3.Про голосування на підтримку проектів, ініційованих Університетом https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/726 та http://ij.kubg.edu.ua/ див. лист від О.Файдюк від 13.10.2017.– до 30.10 (всі викладачі)

4.Про організацію підготовки студентами випускних робіт у 2017-2018 н.р. (Т.М. Маланьїна).

5.Про підготовку рекламної продукції для профорієнтаційної роботи кафедри (Т.В. Грубі, викладачі).

6.Підготовка до звіту з наукової роботи у середині листопада: виконання Корпоративного стандарту наукової діяльності співробітників університету та вчасне розміщення публікацій в Інституційному репозиторії (http://elibrary.kubg.edu.ua/)

7.Підготовка до наукової конференції Інституту людини 14 грудня (наукові керівники аспірантів (О.М.Лозова, Н.М. Дятленко), керівники магістерських робіт 6 курсу денної форми навчання, керівники гуртків (Н.В. Старинська, Т.В. Грубі).

8.Про підготовку Е-курсів з дистанційного навчання (О.М. Лозова).

9.Про стан підготовки публікацій викладачів у наукових журналах з індексом цитування Scopus або Web of Science (І.В. Музиченко).

10.Про підготовку студентів до участі в конкурсі наукових студентських робіт (Т.В. Циганчук, викладачі).

11. Про підготовку до Грінченківської декади 9-19 грудня 2017 (Психологічна гра «У пошуках Грінченкового словам» (О.Р. Рафіков) Семінар-практикум «Ресурси студентської молоді університету імені Бориса Грінченка» (А.В. Гафіатуліна); Брифінг «Відомий і невідомий Борис Грінченко» (І.В. Музиченко)

12.Затвердження теми дисертаційного дослідження аспірантки 1 року навчання Нікольської А.

Різне

• Про чергування кураторів груп у гуртожитках (Кіквідзе/Бойчука – понеділок 17.00-19.00; Старосільська, Гавела – четвер, 17.00-19.00, зареєструватись у вахтера, проводити заходи за планом).
  • Додаткові освітні послуги – бажаючі проводити.

* Екзаменаційні білети оновлені, підписані і затверджені протоколом, листки відповідей проштамповані, всі іспити проводяться у письмовій формі.

Порядок денний засідання кафедри практичної психології 08.11.2017:

1. Затвердження тем кваліфікаційних робіт студентів групи ППм-16-2.0д

2. Погодження текстів анотацій магістрів групи ППм-1-16-2.0д

Порядок денний засідання кафедри практичної психології 29.11.2017:

1. Про організаційну участь кафедри у підготовці конференції

«Соціальне становлення особистості в умовах суспільних трансформацій: наукові підходи та сучасні практики» (15.12.2017):

• Про реєстрацію викладачів як учасників конференції та внесення організаційного внеску – О.М. Лозова.
  • Про тематику виступів викладачів на секційному засіданні – І.В. Музиченко.
  • Про тематику виступів студентів – Т.В. Клібайс.
  • Про видання буклета спеціальності – Т.В. Грубі.

2. Про організацію заходів до Дня Університету (7.11.17)

• Практикум з арт-терапії: «Актуалізація особистісних ресурсів та ресурсних станів у період суспільної невизначеності» – Краєва О.А.
  • Брифінг «Відомий і невідомий Борис Грінченко» – І.В. Музиченко.
  • Семінар-практикум «Ресурси студентської молоді Університету імені Бориса Грінченка» – А.В. Гафіатуліна.
  • Психологічна гра «У пошуках Грінченкового слова» – О.Р. Рафіков.

3. Про затвердження білетів та програм для підсумкової атестації освітнього рівня бакалавр.

Порядок денний засідання кафедри практичної психології 20.12.2017:

1. Планування діяльності кафедри на 2018 рік (координатори напрямів: з наукової роботи – І.В.Музиченко, Т.В.Клібайс; соціально-гуманітарної – Н.В.Старинська, профорієнтаційної – Т.В.Грубі, О.А.Краєва).

2. Стан підготовки Scopus-WOS-публікацій(І.В.Музиченко, викладачі кафедри).

3.  Пропозиції до каталогу вибіркових дисциплін (викладачі кафедри).

4.  Уточнення кафедральних доручень викладачів (Лозова О.М.)

5.  Кафедральне слухання випускних робіт (голови методичних комісій Т.М. Маланьїна і Т.В. Циганчук, наукові керівники робіт)*:

·   група ППм-1-17-1.4д – затвердження тем, вступ, анотація;

·   група ППс-1-15-2.6з – затвердження тем, вступ, теоретична частина.