Профорієнтація у Лютізькій загальноосвітній школі І - ІІІ ступенів

Prof Shool  KPP IL.5

Студентка IVкурсу, Київського університету імені Бориса Грінченка, Інституту людини Бондаренко Вікторія Вікторівна провела профорієнтаційний захід з учнями 11-го класу у Лютізькій загальноосвітній школі І - ІІІ ступенів. Учні сприймали інформацію досить уважно, всі знають про Київський університет імені Бориса Грінченка, але не всі знали, що є ще корпуси, окрім того, що знаходиться на вулиці Маршала Тимошенка. Всі учні цікавились нашим університетом (навіть вчителька, яка була присутня на уроц)і, найбільш актуальними були такі питання :

- Скільки коштує навчання?

- Чи цікаво тут навчатись?

- Чи важко навчатись?

- Чи забезпечують роботою по завершенню навчання?

- Які викладачі у нашому Університеті?

Дві учениці збираються вступати в Інститут людини, саме з їхнього боку було найбільше запитань. Для надання більшої інформації про Університет Грінченка було показано два відеоматеріали, роздано брошурки, в яких все більш детально розписано, та тематичні календарики. У цілому зустріч зі старшокласниками пройшла успішно, всі учасники йшли на контакт з ведучим заходу та залишись задоволеними результатами зустрічі.

Prof Shool  KPP IL.3 Prof Shool  KPP IL.4 0