Навчально-методичний семінар та майстер-клас для студентів

19 квітня, 2016 року аспірантка кафедри практичної психології Інституту людини Ющенко Анна Вікторівна відвідала кафедру практичної психології Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

Анна Вікторівна провела навчально-методичний семінар, в рамках якого представила наукову школу професора, доктора психологічних наук, завідувача кафедри практичної психології Інституту людини Ольги Миколаївни Лозової. Молодий науковець ознайомила студентів з методами дослідження сучасної етнопсихологічної науки. В рамках свого дисертаційного дослідження Ющенко А.В. дослідила психологічні особливості таких форм суспільної психіки як національна самосвідомість, етнічна самосвідомість та регіональна ментальність молоді Південного регіону України. Також Анна Вікторівна провела майстер-клас з групової роботи в психоананалітичному підході. Задоволеними від зустрічі залишились всі учасники заходу! Цікаві теми, тепла атмосфера та яскраві враження від групової роботи – ось якою ця зустріч запам’яталась нашій аспірантці.

Навчально-методичний семінар та майстер-клас для студентів