ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Теоретична та прикладна психологія»

Привітання нашої студентки з перемогою!

Вітаємо студентку VI курсу групи ППм-1-14-2.0д Лимар Тетяну Олексіївну – переможницю ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Теоретична та прикладна психологія». Тетяна посіла перше місце в Олімпіаді, яка відбулася 13-15 квітня 2016 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Найщиріші побажання науковому керівникові студентки, Циганчук Тетяні Володимирівні, кандидату психологічних наук, доценту кафедри практичної психології Інституту людини.

Privitana Lumar KPP IL 2

Privitana Lumar KPP IL 1

Кафедра бажає переможниці олімпіади та її керівникові подальшого успішного професійного самовдосконалення та особистісного розвитку!