Долучення до глибин науки…

Долучення до глибин науки – важливе завдання студентів і викладачів сучасного вишу. І в одному з таких заходів – у науковому семінарі на тему «Сучасні психологічні погляди на особистість людини: теорія потоку Михая Чіксентміхаї», що відбувся 25 лютого ц.р. у Блакитній вітальні столичного Будинку вчених, – взяли участь студенти кафедри практичної психології Інституту людини разом із своїм викладачем О.В. Петрунько.

Doluchennya do hlubun nauky KPP-min Doluchennya do hlubun nauky KPP1-min

Доповідь, представлена кандидатом психологічних наук Н.А. Бастун (Інститут психології ім. Г.С.Костюка НАПН України), викликала надзвичайно високий інтерес і жваве обговорення, в якому взяли участь і наші студенти.

Doluchennya do hlubun nauky KPP2-min