Виїзне заняття в Школі психологічної практики

04.03.2016 р. доцент кафедри практичної психології Наталія Володимирівна Старинська провела виїзне заняття на базі Школи психологічної практики зі студентами групи ПСб-1-12-4.0д в межах дисципліни «Спецкурс із психології. Професійна етика психолога».

VZ Starynska KPP IL1-min VZ Starynska KPP IL-min

Під час заняття студенти зустрілися з директором Школи психологічної практики, практикуючим психологом, гештальт-терапевтом Г.О. Дердюк. Фахівець розповіла студентам про важливість дотримання у професійній діяльності «Етичного кодексу психолога». Особливої уваги було приділено універсальним пунктам Кодексу, таким як: «компетентність», «конфіденційність», «прохання надання послуги третьою стороною», «подвійні та множинні стосунки». Саме ці пункти найчастіше зосереджені на проблемних ситуаціях клінта.

Прегелянути детальніше про захід "Виїзне заняття в Школі психологічної практики".