Практичний семінар «Попередження сексуального насилля над дітьми»

25 – 26 лютого 2016 року доцент кафедри практичної психології Нагула Олена Леонідівна за підтримки Українського фонду «Благополуччя дітей» провела методично – практичний семінар «Попередження сексуального насилля над дітьми» для спеціалістів дошкільної освіти з різних міст України.

PSND KPP IL Nahula-min PSND KPP IL Nahula1-min

В рамках заходу було представлено сучасний практичний досвід повноважних міжнародних та вітчизняних організацій Рада Європи, «Нічиї діти» (Польща), «Діти – не для насилля» (Білорусь), Український фонд Благополуччя дітей (Україна) та ін. щодо розвитку безпечної поведінки у дітей дошкільного віку та презентовано методичний посібник «Навчіть дитину захищатися», розроблений викладачами Інституту людини Цюман Т.П. та Нагула О.Л.

PSND KPP IL Nahula2-min

Переглянути детальніше про практичний семінар «Попередження сексуального насилля над дітьми»