Обговорення змін до освітніх програм першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (02.02.24)

На кафедрі практичної психології розпочалось обговорення змін до освітніх програм першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Установче засідання відбулось за участі членів робочих груп, декана факультету Наталії Анатоліївни Клішевич та заступника декана з науково-методичної та навчальної роботи Романа Олександровича Павлюка.

В ході засідання було узгоджено загальну стратегію, сплановано подальші кроки щодо оновлення та обговорено шляхи їх реалізації. Попереду на нас чекає багато роботи, але ми впевнені, що це дозволить привнести важливі зміни в наші освітні програми та зробити їх ще кращими.

Нагадаємо, що кафедра практичної психології Університету Грінченка має дві бакалаврські програми:

✅Практична психологія;

✅Консультаційна психологія.

Кожна з них має свою родзинку, проте обидві вони дозволяють здобувачам отримати не лише цінні знання, але й унікальний практичний досвід.

obhovorennya opp 1

obhovorennya opp 2