Урочисте вручення дипломів студентам другого (магістерського) рівня, освітньої програми Практична психологія (27.12.2023)

27 грудня 2023 року відбулось урочисте вручення дипломів студентам другого (магістерського) рівня, освітньої програми Практична психологія.

Випуск 2023 є особливим. Вони вступали на навчання вже під час повномасштабної війни і вчилися півтора року попри всі виклики, тривоги та блекаути. За цей час вони:

✅ успішно опанували навчальну програму;

✅ відпрацювали численні практичні навички;

✅ проходячи практику в психологічній службі університету, на волонтерських засадах провели понад 70 консультацій;

✅ організували створення подкаста Психологічна діалогія і записали три перших.

✅ написали і відмінно захистили магістерські роботи.

Випускова кафедра практичної психології радіє бути дотичною до професійного становлення таких чудових фахівців і бажає їм подальшого зростання, омріяних звершень, радості і задоволення від роботи і найголовніше - Переможного Миру!