Відкрита лекція завідувачки кафедри практичної психології, докторки психологічних наук Олени Олександрівни Литвиненко на тему: «Алгоритми самодопомоги при депресії та тривозі» (06.12.23)

6 грудня 2023 року відбулась відкрита лекція завідувачки кафедри практичної психології, докторки психологічних наук Олени Олександрівни Литвиненко на тему: «Алгоритми самодопомоги при депресії та тривозі». Ця лекція є складовою навчальної дисципліни «Психологічна допомога і самодопомога при депресії та тривозі», яку опановують в ході свого навчання майбутні консультативні психологи. Тож проводилась вона передусім для них. Але змішаний формат проведення зробив лекцію насправді відкритою і окрім студентів в аудиторії у гості до нас онлайн завітало більш як 50 осіб, серед яких були викладачі, представники адміністрації, студенти та випускники, а також друзі кафедри практичної психології. Лекція пройшла динамічно і структуровано, а активні дискусії та обговорення зробили її особливо актуальною для кожного слухача.