Волонтерська активність наших студенток

Наші магістри не лише старанно вчаться. Більшість із них працюють волонтерами, безкорисливо віддаючи свій час та енергію іншим людям – як внесок у майбутню перемогу! За час повномасштабної війни вони стали справжніми професіоналами, щодня докладаючи багато зусиль, щоб забезпечити допомогу українським військовим, цивільним громадянам, дітям.

Ось декілька промовистих прикладів.

Вероніка Требух  (група ППм-1-22-1.4з) працює в Благодійному фонді «Карітас» Київ, у проєкті KIDS CARITAS KYIV (Простір, дружній до дітей).

Требух

Требух 2

Ярослава Корецька (група ППм-1-22-1.4д) з 2021 року займається волонтерством в організації Teenergizer.

Корецька

Євгенія Юревич (група ППм-1-23-1.4з) співпрацює з Благодійним фондом «Таблеточки», Благодійним фондом «Клуб Добродіїв», UNICEF Спільно. Вона запускала проєкт для дітей «Онлайн-ігротека»;

брала участь в проєкті «Монетки дітям» та «Лікарняне волонтерство»;  проводить творчі майстерні для підопічних Фондів, працює в рамках паліативної програми підтримки як арт-волонтер в літньому таборі, розробляє та проводить творчі, психологічні майстерні в рамках програм.

Юревич

Щиро дякуємо Вам за самовіддану працю, яка робить Україну сильнішою!