Участь в роботі інтерактивного вебінару "Академічна доброчесність в наукових дослідженнях".

5 жовтня 2023 р. магістранти освітньої програми «Практична психологія» (очної та заочної форм навчання) взяли участь в роботі інтерактивного вебінару "Академічна доброчесність в наукових дослідженнях".

Вебінар було організовано і проведено силами Наукового товариства  студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти.

Учасники зустрічі отримали інформацію про види і типи порушень академічної доброчесності; розглянули питання щодо мотивів вдавання до плагіату; дізналися багато цікавого про спроби фабрикації і фальсифікації даних у наукових дослідженнях.

Окремої уваги було приділено правилам коректних посилань на авторів наукових досліджень.

Гаранти освітніх програм та магістранти мали змогу поставити ведучим запитання, які їх хвилюють, та отримати кваліфіковану відповідь.

Наостанок учасники вебінару спільно заповнили кросворд як форму контролю набутих під час заняття знань.