Зустріч з випускницею до Дня Університету

В межах відзначення Дня Університету 2023 до студентів 2 курсу освітньої програми Консультаційна психологія завітала випускниця кафедри практичної психології, член Ради випускників нашого факультету, психолог-психотерапевт Анна Овдієнко, яка поділилася своєю неймовірною кар'єрною історією та надала корисні поради майбутнім консультативним психологам.
Зутріч з випускницею 1

Пані Анна зазначила, що ключем до успішної кар'єри в цій галузі є навички, знання та емпатія. Випускниця розповіла свою історію роботи в різних державних та приватних психологічних центрах, де вона здобула неоціненний досвід та наголосила на важливості регулярного навчання та професійного розвитку.
        Ця зустріч була дуже корисною для майбутніх консультативних психологів, які отримали не тільки теоретичні знання, але і відповіді на всі свої питання.
Ми вдячні нашій випускниці за її час і ми пишаємося її досягненнями у сфері психології.
Ми також хотіли б нагадати всім нашим студентам про важливість практики, навчання та постійного розвитку для успішної професійної реалізації.