Семінар «Ефективні методи психологічної допомоги постраждалим дітям»

11 квітня 2023 р. доцентом кафедри практичної психології Ларисою Іванівною Матвієнко було проведено відкрите заняття. Семінар на актуальну тему: «Ефективні методи психологічної допомоги постраждалим дітям» проводився зі студентами групи КПб-1-20-4.0д.

1

Розглядалися питання  моделей екстреної психологічної допомоги, особливостей надання екстреної психологічної допомоги дітям різних вікових категорій, методів подолання наслідків впливу психологічної травми у дітей.

2

Студенти відповідально підійшли до актуальної теми семінару. Під час виступів та обговорення означених питань разом з викладачем вони закріпили знання щодо моделей  екстреної психологічної допомоги: "МААСЕ", RAPID.

3

При опрацюванні питання допомоги дитині при гострій реакції на травму було розглянуто можливості терапії Лендрета, а також методи КПТ та  EMDR для допомоги при ПТСР. Викладач наголосила на значенні моделі BASIC Ph як коду психологічного виживання  після травмівної події.

4