Онлайн-зустріч "На гостину до Тараса Шевченка" (10.03.23)

10 березня 2023 року відбулась онлайн-екскурсія студентів освітніх програм «Практична психологія» та «Консультаційна психологія» до Державного музею Т. Г. Шевченка. Модератором заходу виступив доцент кафедри практичної психології, кандидат психологічних наук Богдан Вадимович Плескач.

22

Під час екскурсії студенти поглибили свої знання про життя і творчість Тараса Григоровича.

11

Обговорюючи низку цікавих питань модератора, студенти змогли краще зрозуміти творчість Тараса Шевченка, яка об’єднує націю, слова якого мають колосальний вплив на нас і сьогодні.

Найцікавіші відповіді та глибокі роздуми студентів були відзначені призами. Співорганізатор заходу доцент кафедри практичної психології, кандидат психологічних наук Євгенія Миколаївна Калюжна оголосила імена переможців.

10березня музей Шевченка2

Нами стали: I місце – Погосова Тетяна (група ППб-1-22), Абрамів Олександра і Ярошенко Дана (КПб-1-21);

II місце – Бондарєва Діана (ППб-1-22), Пашко Марія (ППб-2-22) та  Гуменна Христина (КПб-2-22);

III місце – Товстенко Антон і Хижняк Валентина (КПб-2-22), а також Гуро Уляна (ППб-1-22).

Вітаємо наших переможців!