Ювілейний методологічний семінар члена-кореспондента НАН України Н.В. Хамітова

22 січня 2023 року доктор філософських наук, доцент кафедри практичної психології В.О. Матвєєв взяв участь у методологічному семінарі, який регулярно проводить член-кореспондент НАН України Н.В. Хамітов.

Семінар Хамітов

Цього разу семінар був присвячений виходу його нової книги «Новий гуманізм: Давид проти Голіафа» та святкуванню 60-ліття автора. З вітальним словом до ювіляра звернувся міністр МОН України С.М. Шкарлет, який озвучив текст подяки від Міністерства, та державний секретар С.В. Захарін.

Семінар Хамітов1

У своєму виступі В.О.Матвєєв у теплих словах вшанував свого однокурсника Назіпа Віленовича. Після привітань учасники перейшли до дискусії.

Семінар Хамітов2

Віталій Олексійович Матвєєв разом з професором Р.О. Додоновим гідно представили Київський університет імені Бориса Грінченка, тому вважаємо захід важливим в аспекті іміджевого забезпечення та профорієнтаційної роботи Університету.