Зустріч з бакалаврами

3 жовтня 2022 р. відбулася зустріч викладачів кафедри практичної психології зі студентами 4 курсу щодо підготовки бакалаврських дипломних робіт.

Зустріч з бакалаврами

Організували онлайн-зустріч з четвертокурсниками куратори А.С.Вавілова та Л.О.Базь.

Тематику    бакалаврських   робіт   представили   гаранти   освітніх    програм Н.В.Старинська та С.Т. Репетій.

Зустріч з бакалаврами1

З основними «Вимогами до виконання і захисту кваліфікаційної роботи бакалавра» студентів ознайомила Калюжна Є.М.

Зустріч з бакалаврами2

Б.В.Плескач розповів про графік підготовки бакалаврських робіт.

Зустріч з бакалаврами3

Студенти змогли переконатися, що найважливіше завдання автора кваліфікаційної роботи – здійснити самостійне глибоке вивчення теорії досліджуваного питання, виходячи з напрацьованих у сучасній науці теоретичних та емпіричних результатів, а також власних експериментів і спостережень.

Зустріч з бакалаврами4

Друзі, бажаємо вам успішного написання і захисту бакалаврських робіт!