Посвята у студенти

18 вересня відбулася урочиста посвята першокурсників до дружної грінченківської родини Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти.

З вітальним словом до студентів звернувся ректор нашого Київського університету імені Бориса Грінченка Віктор Огнев'юк та декан Факультету Наталія Клішевич.

Посвята

Посвята1

Віктор Олександрович замість традиційного студентського квитка вручив першокурсникам надцінну спадщину Бориса Грінченка – словник української мови.

Під час заходу було вшановано полеглих у боротьбі з російським агресором хвилиною мовчання.

Посвята2

Майбутніх фахівців також привітали представники студентського самоврядування та побажали успіхів, натхнення, творчих здобутків та максимальної самореалізації.

Посвята3

Кафедра практичної психології вітає першокурсників з таким очікуваним та гордим званням "студент". Це черговий щабель вашого життя. Бажаємо Вам наснаги, витримки, але найбільше ми хочемо, щоб ви, наші дорогі першокурсники, були щасливими!

Посвята3

Нехай запам'ятаються Вам ці роки студентського життя. Проживіть їх яскраво, а ми завжди будемо поруч!

Посвята4

Щиро дякуємо також нашим кураторам, які взяли на себе відповідальну місію провести наших студентів через тернистий шлях студентства.

Хай щастить!