Попередній захист магістерських робіт (17.09.2021)

17 вересня 2021 р. відбулося кафедральне слухання попереднього захисту магістерських робіт у групах ППм-1-20-4.0д, ППм-1-20-1.4з та ППм- 2-20-1.4з.

Студенти представили свої наукові напрацювання, які отримали схвалення членів методичної комісії кафедри. В ході обговорення робіт магістранти отримали окремі зауваження з покращення текстів та рекомендації щодо оформлення магістерських робіт.

З високою оцінкою викладачів та без зауважень передзахист пройшли такі студенти: Ареф’єва Ю.Є., Белошицька А.Є., Бойченко О.О., Буторіна Д.О., Заріцька А.М., Малєкіна Н.І., Решитько К.А., Андрушко Н.В., Білоус М.Л., Вовк О.С., Воткаленко Д.В., Гаража Н.Д., Дорошенко М.Н, Естерле К.Є., Євтушенко Т.П., Єрмолаєва Є.Д., Ковальова О.Л., Крилова А.А., Крівцова К.В., Козиренко О.Л., Кудла К.А., Курінна В.Р., Максименко О.О., Маринченко К.В., Мельникова А.Д., Назарова І.В., Потєхіна М.А., Раделицька І.І., Сікорська П.В., Сергієнко І.О. та інші.

Найкращі побажання нашим випускникам на шляху до захисту магістерських робіт!