Зустріч для студентів 4 курсів щодо питань реєстрації на ЄВІ та вступу до магістратури

27 травня відбулася зустріч для студентів 4 курсів з заступником директора з науково-методичної та навчальної роботи Павлюком Романом Олександровичемзавідувачкою кафедри практичної психології Лозовою Ольгою МиколаївноюОрганізатором зустрічі була Гафіатуліна Анна Вікторівна, куратор групи ППб-1-17-4.0д. Захід був присвячений інформуванню щодо питань реєстрації на ЄВІ та вступу до магістратури.

Скрін 2

Роман Олександрович чітко пояснив процедуру реєстрації та надав студентам відповіді щодо актуальних питань про вступ. Ольга Миколаївна розповіла студентам про переваги навчання на магістратурі та проінформувала щодо аспектів освітньої програми «Практична психологія».

Скрін 1

Майбутні вступники отримали для себе корисну інформацію, а структурованість викладу матеріалу сприяла зменшенню загальної тривоги абітурієнтів з приводу вступу.

Скрін 3