Обговорення освітньо-професійних програм «Практична психологія» та «Консультаційна психологія» першого рівня вищої освіти

5 квітня 2021 року за участі директора Інституту людини Н.А. Клішевич, заступника директора з науково-методичної та навчальної роботи Р.О. Павлюка, завідувача кафедри практичної психології О.М. Лозової та гарантів освітніх програм Н.В. Старинської, О.А. Краєвої та В.М. Поліщука відбулося обговорення змін до ОП 053 «Психологія» в частині освітньо-професійних програм «Практична психологія» та «Консультаційна психологія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

obgovorennya op pp

Обговорювалося внесення корективи до навчального плану, а саме – зміна назви практики «Навчальна (психодіагностична)» на «Навчальна (ознайомча)». Учасники зустрічі дійшли згоди щодо клопотання перед проректором з науково-методичної та навчальної роботи про затвердження корективи до навчального плану.