Експертиза дисертації Фатєєвої Марини Сергіївни на тему: «Психологічні особливості самоусвідомлення осіб з орторексією»

15 березня 2021 р. на міжкафедральному фаховому семінарі в Інституті людини відбулася попередня  експертиза дисертації Фатєєвої Марини Сергіївни на тему: «Психологічні особливості самоусвідомлення осіб з орторексією», подана на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 053 Психологія.15 березня 2021 р. на міжкафедральному фаховому семінарі в Інституті людини відбулася попередня  експертиза дисертації Фатєєвої Марини Сергіївни на тему: «Психологічні особливості самоусвідомлення осіб з орторексією», подана на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 053 Психологія.

pp

pp1

Рецензенти  професор Скрипник Т. В. і доцент Сабол Д. М. зазначили, що дослідження М.С. Фатєєвої спрямоване на вирішення важливих соціальних завдань, пов’язаних зі збереженням психічного та психологічного здоров’я громадян. Усі присутні одностайно визначили, що Марина Сергіївна Фатєєва заслуговує на присвоєння ступеня доктора філософії.Рецензенти  професор Скрипник Т. В. і доцент Сабол Д. М. зазначили, що дослідження М.С. Фатєєвої спрямоване на вирішення важливих соціальних завдань, пов’язаних зі збереженням психічного та психологічного здоров’я громадян. Усі присутні одностайно визначили, що Марина Сергіївна Фатєєва заслуговує на присвоєння ступеня доктора філософії.