Інтерактивна гра «Грінч-мафія» до Грінченківської декади

09.12.20 відбулась інтерактивна гра «Грінч-мафія» до Грінченківської декади. Організатори та ведучі гри куратори груп Н.В. Старинська та Д.В. Кулик. Учасники: студенти груп ППб-1-20-4.0д та КПб-1-20-4.0д. На початку заходу висловили свої привітання Н.А. Клішевич, І.В. Музиченко, О.М. Лозова.

Протягом гри учасники отримували різні завдання, які пов’язані з творчістю і життєвим шляхом Б. Д. Грінченка, а також з нашим Університетом та Інститутом людини. Особливим завданням для учасників було розпізнати, хто саме із студентів виконував роль «мафії» та вів команду хибним шляхом у розміркуваннях. Однак студенти дуже втілились у цю роль і учасники не змогли їх розсекретити.

Також, студенти підготували відеозаписи читання віршів Б. Д. Грінченка, власних віршів та співу гімну нашого Університету.

Захід пройшов на високому інтелектуальному та креативному рівні, в теплій і дружній атмосфері.

Вітаємо всіх з днем народження нашого натхненника – Бориса Дмитровича Грінченка!!!

Відео від кафедри практичної психології до Грінченківської декади (виконують студенти І курсу) !

Гімн Київського університету імені Бориса Грінченка.

Вірші Бориса Грінченка.

Вірші власного виконання.