17 листопада 2020 р., в Міжнародний день студента, в Інституті людини Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася студентська науково-практична онлайн конференція «Перші кроки в науку».
Вітальним словом урочисто відкрила конференцію директор Інституту людини Наталія Анатоліївна Клішевич, побажавши студентам наснаги та наукових здобутків.
Неля Костянтинівна Лебідь, заступник директора з наукової роботи привітала студентів та їх наукових керівників, викладачів з перемогами у Всеукраїнських наукових конкурсах, а також представила наукові гуртки Інституту людини, де студенти за власним бажанням можуть проводити дослідження, поглиблювати свій науковий рівень та поєднувати теорію з практикою.
Анастасія Андріївна Черкасова, голова Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених Інституту людини, а також аспірант та викладач кафедри практичної психології, розповіла про основну діяльність, напрями роботи та представила актив цього наукового товариства.
Любов Шинкарьова, магістрантка спеціальності «Психологія» ОП «Екстремальна та кризова психологія» презентувала конкурсну наукову роботу «Уявлення про майбутнє в учасників бойових дій з різним рівнем стресу» та розповіла про прикладні аспекти та результати свого дослідження,.
Антон Юрійович Трібє разом з іншими учасниками проєкту розповів детально про «Гучні жести», про те, з якими основними перепонами стикнулись учасники та як їх вирішували.
Антоніна Денисова, студентка спеціальності «Соціальна педагогіка», розповіла про особливості соціальної роботи в Чехії, про стажування за програмою ERASMUS+ в університеті Острава, про особливості навчання в період карантину та заохотила інших студентів активно брати участь в академічній мобільності.
Кафедра практичної психології була представлена на секції «Актуальні проблеми практичної психології», де студенти-магістранти презентували свої наукові дослідження, та обговорювали емпіричні результати.
Загалом студентська науково-практична онлайн конференція «Перші кроки в науку» відбулась на високому науковому рівні та заохотила студентів молодших курсів до активної наукової діяльності.